Ürünleriniz Neden Mağazalardaki Fiyatlardan Çok Daha Uygun?

• Ürünlerimizin Tamamı 1.Sınıf Kalite Replika‘dır. Bu Yüzden Mağazadaki Ürünlerden Daha Uygundur.

Ürünleriniz İnstagram veya Facebook’ta Satılan Replika Ürünlerden Neden Daha Pahalı?

• İnstagram veya Facebook Sayfalarında Satılan Ürünlerle,

• Websitemizdeki Ürünler Arasında Kalite Farkı Vardır. İnstagram ve Facebook Sayfalarında Satılan Ürünler Tamamen Türkiye‘de Üretilen En Düşük Kalite ve Malzemeden Oluşan Ürünlerdir. Websitemizde Satılan Ürünlerin Tamamı 1.Sınıf Kalite Replika‘dır.

Websitenizden Kredi Kartı İle Ürün Satın Alırken Kredi Kartı Bilgilerimi Veriyorum, Sıkıntı Yaşar Mıyım?

• Replikam.com Olarak Sanal Pos Sistemi Olarak “Shopier” Sistemini Kullanıyoruz. Shopier, TUBİTAK(Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu)‘nun Desteklediği Bir Sistemdir. Yani Ödeme Yaparken Bilgilerinizi Girdiğiniz Sayfa Shopier‘e Aittir. Kredi Kartı Bilgileriniz 256Bit SSL Sertifikalı Güvenlik Protokolü İle Korunmaktır. Depolanamaz veya Saklanamaz.

Satın Aldığım Ürün Ayağıma Olmadı veya Kusurlu Geldi?

• Replikam.com Olarak Ürünlerimizin Tamamında Değişim Garantisi Veriyoruz. Her türlü siparişinizde %100 değişim garantisine sahipsiniz. Almış olduğunuz ürünleri beğenmeme durumunda, beden ölçüsünün uygun gelmediği durumlarda, üründe tespit ettiğiniz bir aksaklık hata veya hasar durumunda ve aklınıza gelen her türlü sebeple aldığınız ürünü istediğiniz başka bir ürünle değiştirebilirsiniz. Değişim işlemleri çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Hangi nedenden olursa olsun beğenmediğiniz ürünleri 14 gün içerisinde maliyeti size ait olacak şekilde değiştirebilirsiniz. Değişim masrafları müşteriye aittir ve bu tutar toplam 50 tl’dir. Değiştirmek istediğiniz ürünü Sürat Kargo ile karşı ödemeli olarak ücretsiz gönderecek; değişim işlemi uygulandıktan sonra kargonuzu geri teslim alırken kapıda 50 tl ödeyeceksiniz. Değişim talebinde bulunduğunuz ürün tarafımıza ulaşmadan değişim işlemi gerçekleştirilemez. Değişim için gönderdiğiniz ürünlerin deforme olacak şekilde kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve yıpratılmamış olması gerekmektedir. Değişim için gönderdiğiniz ürünlerin tarafımızdan teslim alınmasını takip eden 1 hafta içinde değişim işlemi gerçekleştirilir ve size tekrar kargolanır.

• Replikam.com Olarak Tüm Siparişlerimiz Şeffaf Kargo Olarak Gönderilmektedir.

Kapıda Ödeme Sisteminiz Var Mı?

• Kapıda Ödeme Sistemimiz Mevcuttur. Ödeme Sayfasındaki Kapıda Ödeme Seçeneğini İşaretleyerek ve 10 ₺ Extra Sabit Ücret Ödeyerek, Ürünlerinizi Kapıda Görüp, Ödemesini Nakit veya Kredi Kartıyla Yapabilirsiniz. 10 ₺ Ücret Bizim Aldığımız Bir Ücret Olmayıp, Kargo Firmalarına, Kapıda Ödeme olarak Kargo Başı Ödediğimiz Komisyon Bedelidir. Websitenizden Satın Aldığım Ürünlere Taksit Yapabilir Miyim?

• Websitemizden Satın Alacağınız Her Üründe, Bütün Kredi Kartlarına Taksit Yapabilirsiniz. Temin ve Tedarik Süreci

• Replikam internet sitesi üzerinde satışa sunulan ürünler hazırdır ve stokludur. Ürünlerin telefonla veya amatör fotoğraf makinesi ile çekilmektedir ve bu nedenle ürünün birebir gerçek resmidir. Ürünler genel olarak siparişin alınmasını takip eden 24 saat içerisinde kargolanır. 3 işgünü içerisinde kargolanamayan siparişler için müşteriye mutlaka telefon yoluyla bilgi verilir.

KARGO , TESLİMAT, DEĞİŞİM İnternet sitemizde 256Bit SSL Güvenlik sistemi kullanılmaktadır. Bu nedenle kredi kartı bilgileriniz ile alışveriş yaptığınızda bu işlem sizin ile anlaşmalı olduğumuz TÜBİTAK desteğindeki SHOPİER arasında kalmaktadır. Bizim tarafımızdan bilgileriniz görünmez, depolanmaz ve depolanamaz.

Replikam.com olarak müşterilerimizin yalnızca sipariş veya üyelik aşamasında verdiği ( isim, soyisim, mail, adres ve gsm ) bilgilerini görebilir ve bu bilgiler sayesinde sipariş işlemlerini tamamlayabiliriz.

Anlaşmalı Olduğumuz Kargo Firmaları

Sitemizden almış olduğunuz tüm ürünler Türkiye içinde tüm şehirlere 2-4 İş günü içerisinde Sürat kargo şirketleri ile ulaştırılır.

Hafta sonu Siparişleri

Hafta içi 12.00’a Kadar verilen tüm siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Cumartesi günleri 11.00’a kadar verilen ürünler aynı gün kargoya verilir. Pazar günleri kargo firmaları çalışmamaktadır. Pazar günleri verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir.

Stok Sorunları

Replikam tüm ürünlerini kendi deposunda tutmaktadır. Bu nedenle vermiş olduğunuz tüm siparişler aynı gün içerisinde kargoya verilerek hızlıca sizlere ulaştırılır.

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de yazabilirsiniz. (Örnek: Postanenin yanından girince üçüncü sokak vs.)

Kapıda Ödeme

http://replikam.com/ dan verdiğiniz siparişlerde teslimat sırasında nakit veya kredi kartı ile ödeme imkanınız vardır. Kargo personeli sizden kapıda ödeme ile paketi teslim edebilir.
Ancak kapıda ödeme işlemini seçerseniz kargo firmasının talep ettiği ‘Hizmet Bedeli’ ücreti olan 10 tl ücreti internet sitemizden sipariş verme aşamasında ödemeniz gerekmektedir.

Kredi kartı veya Online Ödeme/EFT ile ödemesi yapılan siparişlerde böyle bir durum söz konusu değildir.

Kapıda Ödemeyi Kötüye Kullanma

Kapıda ödemeleri teslim almamak ve Kapıda ödemeyi kötüye kullanmak; Satış sözleşmesi, Onay alınması için telefon görüşmesi kayıtları, ve alıcının beyan ettiği TC. Kimlik Numarası, sipariş esnasında kullanılan bilgisayar yer adresi (IP / MAC ADRESİ) delil olarak kullanılarak;

Kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebebleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır.

Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarının en az on (10) en fazla doksan (20) katı kadar tazminat bedelini replikam.com/sitesi müşterileri peşinen ödemeyi resmen beyan eder.

Kargo Ücretleri
Replikam.com Türkiye’nin 81 iline Uygun Fiyatlı Kargo gönderimi sağlamaktadır.

Değişim ve İade
İnternet Sitemizden satın aldığınız tüm ürünlerin değişim garantisi vardır ancak iade garantisi yoktur.

Değişim Koşulları:

  • Satın aldığınız ürün deforme olmamış, yıkanmamış veya kullanılmamış olması gerekmektedir.
  • Satın aldığınız ürünün, etiketleri sökülmemiş ve kutusunun deforme olmaması gerekmektedir.
  • Satın Aldığınız ürünlerin değişim talebi
  • Değişim esnasında, geri iade olarak gönderilen kargoların gönderim ve geri teslim masrafları Alıcı’ya Değişim sürecindeki kargo kabullerimiz, yalnızca gönderici ödemeli olarak gönderilen kargolardır.

Değişim süresi kaç gün?
Satın almış olduğunuz ürünün değişim talebi süresi, ürünün kargo teslim tarihi baz alınarak; Sonraki ilk 3 iş günüdür.

AYNI GÜN KARGO Replikam.com üzerinden vermiş olduğunuz siparişler Sürat kargo aracılığı ile aynı gün kargolanmaktadır.
Kargo sürecini, sipariş bilgilerinizde yer alan mail adresinize gönderilen olan kargo takip numarası ile takip edebilirsiniz.
Siparişinizin kargolanması için ödeme işlemlerinin gerçekleşmesi gerekir. Aksi takdirde siparişiniz kargolanmaz. ( Kapıda Ödemeli Gönderimler Hariç )
Tüm Ürünler Kargo Ücretsizdir.
Kapıda ödeme ile verilen siparişler de, kargo teslimatı yapan kuryeye 10TL hizmet bedeli ödenmektedir. Bu ücret bizimle alakalı bir durum değildir, anlaşmalı olduğumuz kargo şirketinin belirlemiş olduğu hizmet bedelidir.